Poznaj mnie – Kasia

ze Złotego Naparstka

to ja!

Kilka słów o mnie.

Miło, że do mnie zaglądasz.  Mam na imię Kasia. Moją pasją jest szycie, a moje królestwo to  moja pracownia - miejsce, gdzie tętni (sz)życie i spełniają się marzenia. Tutaj można nauczyć się szyć, tworzyć własne dzieła krawieckie i rozwijać zainteresowania.. Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów, powstała marka Złoty Naparstek – tworzona z pasji i serca do szycia.  Od 8 lat uczę szycia i przekazuję wiedzę z cierpliwością i z wielkim zaangażowaniem. Moi kursanci to zarówno kobiety jak i mężczyźni, w różnym wieku. Praca z nimi dała mi dużo doświadczenia i pozwoliła tak dopasować metody nauczania, aby każda osoba zrozumiała i przyswoiła wiedzę krawiecką. Cierpliwe i szczegółowe tłumaczenie -  z tego znają mnie moi kursanci i osoby korzystające z moich filmów. Nauczanie szycia jest moją pasją, więc robię to wkładając całe swoje serce.
Z przyjemnością przekazuję kolejne dawki informacji i pokazuję, że szycie jest super. Podczas szycia i podczas nauki, zwracam uwagę na wykończenia, detale i szczegóły. Nie znajdziesz u mnie byle jakości i porad o szyciu jakkolwiek. Dołączając do grona moich kursantów możesz mieć pewność, że nauczysz się prawidłowych technik szycia, opartych na solidnych podstawach.
Swoje doświadczenie zdobywam od wielu lat: po szkole podstawowej wybrałam do nauki szycia LICEUM ODZIEŻOWE i tam rozpoczęłam moją fascynującą przygodę z szyciem. Po ukończeniu szkoły pracowałam w wielu zakładach krawieckich i szyłam różnorodne rzeczy. To dało mi dużą porcję wiedzy, zarówno ze szwalni, jak i z krojowni. W każdej swojej pracy dawałam z siebie wszystko i zawsze byłam znana jako osoba szyjąca
z dokładnością i starannością.
Kolejnym etapem mojej krawieckiej drogi, był własny zakład przeróbek krawieckich. To rewelacyjna szkoła szycia! Różnorodność zleceń i praca z klientami, uczy nie tylko kreatywności, elastycznego podejścia do każdego zlecania, ale też uczy cierpliwości w kontakcie z klientem. To była dla mnie ogromna dawka kolejnej wiedzy. Przeróbki uczą wiele i ja cenię sobie to doświadczenie.
To praca w moim zakładzie uświadomiła mi, jak wielkie jest zapotrzebowanie na naukę szycia. Wiele moich klientek wzdychało z zazdrością na umiejętność szycia i moja szkoła szycia od tego się zaczęła. Pierwsze 5 lat uczyłam stacjonarnie i spotykałam się z kursantkami w mojej pracowni.

To była kolejna dawka wiedzy dla mnie. Tu poznałam od podszewki dylematy i problemy osób, rozpoczynających naukę szycia. Przekonałam się jak cierpliwie trzeba podchodzić do osób które się uczą. Jak dokładnie trzeba tłumaczyć i jak ważne jest poświęcenie czasu
na dokładne tłumaczenie każdego tematu.
Obecnie skupiam się na nauczaniu szycia w systemie online. Chcę dotrzeć do jak największej ilości osób, aby szycie stało się pasją i spełnionym marzeniem ludzi w różnych zakątkach świata! Tworzę kursy o różnej tematyce, nagrywam filmy z instrukcjami szycia i dzielę się wiedzą w mediach społecznościowych. Nawiązałam też współpracę z cudowną kobietą, która pomaga mi w tworzeniu szablonów, dzięki którym moi klienci mogą tworzyć swoje pierwsze, wymarzone rzeczy.
Moje kursy i szablony są kwintesencją całej mojej wiedzy , mojego doświadczenia, połączonych moją pasją i empatycznym podejściem do życia.
Nie umiem omawiać tematów jakkolwiek i na szybko. Zawsze rozkładam zagadnienia na czynniki pierwsze i tłumaczę dokładnie wszystkie szczegóły.

Jeśli szukasz nauki szycia dla siebie, a cenisz dokładność, solidność i jakość w szyciu, to u mnie znajdziesz to wszystko.

Miło mi będzie jeśli dołączysz do mojej grupy na Facebooku i będziesz uczestniczyć w życiu miłośników i pasjonatów szycia. Zapraszam też do korzystania ze wszystkich produktów, które dla Ciebie przygotowuję.
Robię to ze starannością i dokładnością, bo zadowolenie klienta ma dla mnie ogromne znaczenie. Szycie jest SUPER, więc fajnie, że chcesz rozwijać zainteresowanie razem ze mną 🙂 Rozgość się na mojej stronie i korzystaj do woli.

Pozdrawiam serdecznie
Kasia

Join Waitlist We will inform you when the product arrives in stock. Please leave your valid email address below.